Përshkrimi

Opel zafira,7 ulese,viti 2009,diesel,shpenzimet 6.5 litra per 100 km,ne gjendje te rregullt,dhe me dokumentacion te rregullt

Rezervo Tani

Zgjedhni datat për kohen tuaj përfekte.

Opel zafira 7 ulese

Standard
 • 2009
 • Automatic
 • Diesel
 • A/C
 • 7 Ulëse
 • 5 Dyer
Nga 25€ në ditë Rezervo Tani
 • ABS
 • Air conditioning
 • Blind spot monitor
 • Bluetooth
 • Central door lock
 • Daytime running lights
 • Digital radio
 • Driver-side airbag
 • Electrical side mirrors
 • MP3
 • Navigation system
 • Parking assist system sensors front
 • Parking assist system sensors rear
 • Passenger-side airbag
 • Power windows
 • Seat heating
 • Side airbag
 • Sound system
 • Sport package
 • USB Voice Control
Veturat e Rekomanduara